Nordexx

Nordexx NU7100
265/60 R18 110H

suvi rehv
D C B 72 db
5/5 (1 hinnang)
Tükihind
111,89 
Laos
  • Tasuta kohaletoimetamine.  Andmed
  • Turvaline tehing
  • Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Tootja
Nordexx
Mudel
NU7100
Mõõdud
265/60 R18 110H Muuda
Aastaaeg
suvi rehv
Euroopa Hinnang
D C B 72 db
Klientide tagasiside
1 hinnang
Rehvi tüüp
Sõiduauto / SUV
EAN
5705053786325
HSN
4865265601851000
Kirjeldus

Nordexxi NU7100 profiil on suvekummi kvintessents, mis kehastab jõudluse ja usaldusväärsuse sünergia. Innovatsiooni poolest tunnustatud bränd Nordexx pakub NU7100-ga rehvimustri, mis optimeerib haardumist ja reageerimisvõimet kuival teekattel. Kummisegu on valitud nii, et see soodustaks minimaalset veeretakistust, vähendades seeläbi kütusekulu. Iga NU7100 peegeldab Nordexxi pühendumust täpsele juhtimisele ja ülimale vastupidavusele. Bränd toob esile tipptehnoloogiaid, mis avalduvad rahuliku ja ökonoomse sõidukogemusena, muutes NU7100 mõistlikuks valikuks keskkonnateadlikele juhtidele, kes soovivad säilitada optimaalseid jõudlusnäitajaid.

KKK: Rehvide allapanek

Kaks kohaletoimetamise võimalust on teie käsutuses tellimuse esitamisel:

Kohaletoimetamine teie valitud aadressile: saate oma rehvid tuua ühte meie partnerkeskustest, et teostada paigaldusteenust.

Kohaletoimetamine paigaldusjaama: partner võtab teiega ühendust teie tellimuse kättesaamisel, et kokku leppida kohtumine ja teostada paigaldusteenust.

Partnerite hinnad on märgitud tellimuse esitamise ajal. Nii saate valida kõige soodsama ja mugavama võimaluse.

Meie partnerid
Tarnekulud on kahe rehvi ostu puhul tasuta ja mootorrattarehvide puhul alati tasuta.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Meie makseviisid
Oma tellimuse eest saate tasuda järgmiste maksevahenditega:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
Hinnang
1 kliendi kommentaar
5 tärn(i) 5-st
Kütusekulu
5/5
Niiske teekate
5/5
Kuiv teekate
5/5
Mugavus
5/5
Kvaliteet/hind
5/5
Stabiilsus
5/5
Müratase
5/5
Eluiga
5/5
Kasutajate tagasiside

Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt Mélanie S
5/5

Väga hea

Tee profiil: Maantee - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Dacia Duster - Läbisõit km: 140 km
Arvustus postitatud 27.08.23 autorilt Mélanie S pärast ostukogemust 28.07.23 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 27.08.23 autorilt Mélanie S pärast ostukogemust 28.07.23 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Turvalisuse ressursid ja tooted
Ressurssid, mis on pühendatud turvalisusele ja toodetele.
Dokumentatsioon
Turvalisuse ressursid ja tooted
Tootja kontaktandmed
Vastutav isik
Toodete turva pildid
Toote dokumendid
Juhtumi toetus

Lahtiolekuajad: E–R 10–18

Soovite teavet meie veebisaidi või toodete kohta? Meie müügimeeskond annab teile teavet esmaspäevast reedeni kella 10:00 kuni 18:00.

Andmekaitse

Teie isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline.

Me väärtustame väga kogu teabe konfidentsiaalsust ja turvalisust, mida te meiega jagate.
Ühe oma peamise prioriteedina oleme rakendanud rangeid meetmeid teie andmete kaitsmiseks.
Seetõttu kutsume teid tutvuma meie üksikasjaliku privaatsuspoliitikaga, kust leiate kogu teabe oma isikuandmete kogumise, kasutamise ja kaitsmise kohta.

Oleme pühendunud teie privaatsuse austamisele ja teie andmete kõige hoolikamale käitlemisele.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat